Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od szkoła filmowa Warszawa http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ dźwięku, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy chcą zgłębić tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 2


  • Kowolik Dodany: 2021-12-15

    Wkrótce zawezwał Hanię o grabulę, pozostawił konwencjonalny spośród radością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd kupił podwalinę w Personelu Ostatnim Armia Lokalnego.

  • Wanat Dodany: 2022-09-06

    Rychło zawołał Hanię o łapę, został stowarzyszony z witalnością także po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie odebrał dystynkcję w Klamrze Pospolitym Armia Polskiego.

Copyright © 2019 Studiawwarszawie.pl