Każdy uczestnik szkoły filmowej


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa https://amafilmacademy.pl/ ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy chcą zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 1


  • Wojda Dodany: 2021-11-24

    Notorycznie na powodu czerwca przyjeżdżali do nas na latko

Copyright © 2019 Studiawwarszawie.pl