AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat kinematografii posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy pragną zgłębić tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Copyright © 2019 Studiawwarszawie.pl